Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Bít či nebít - po čem a čím??!!

10. října 2011 v 9:16 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007

Tak jsem slíbila veselou historku!Nebude....Bude plná násilý a nenávisti!! ;-((
Začalo to už v noci,kdy se opět Nero,z důvodů známím jen jemu,rozhodl,že bude mít průjem...
Lítali jsme do 5,30 hodin do rána,v dešti a se svitou 4 čubin,jediná Ajalín projevila záškub inteligence a zůstávala doma.
V té době už jsem do něho narvala 2 smekty,2 živočišný uhlí a 1 endiaron,samozřejmě,že postupně.
Venku celou noc pršelo,čili ven do deště,podívat se,jestli nikde nikdo není,pustit Nera na volno,kroutit krkem jak idiot,aby se někde někdo nevynořil,sehnat čokli do hovfu,do vchodu,odemknout byt,prostrčit ruku,vytáhnout froták,osušit 4 potkany a jedno tele a vpustit je do bytu,dát jim odměnu a jít čekat,kdy to na něho zase příde!! :-[
V půl 6 jsem usoudila,že mi nějaké to ho.no zas tak nevadí a kolem 6 že stejně vstává dcera na venčení,čili jsem konečně odpadla do postele.
Asi se do venčení nic závratného neudálo,neb dcera mi tady nenechala žádný láskyplný vzkaz o úklidu..
Vzbudilo mě zvonění a bušení na dveře,spíš to teda vypadalo,že do nich někdo kope.
Mrkla jsem na hodiny,bylo půl 9.
Vypotácela jsem se ke dveřím a tam se nějaká ženština,která si evidentně myslí,že čím víc šminek,tím je mladší,akorát napřahovala k další ráně pěstí do dveří-zvonek stále vřískal.
Než jsem stačila otevřít pusu (a vi víte,že jsem hodně rychlá),začala na mě vřískat i ona,že si to ho.no hned uklidím a snažila se mě táhnout bosou,v noční košili a bez klíčů z bytu.
To mě probralo,vyškubla jsem se jí a začala jsem ječet já,co si to dop.dele dovoluje,mlátit mi pěstí do dveří,vřískat na mě a ještě mě tahat ven.
Že jsem spala sotva 3 hodiny a taky se můžu vážně na.at a místonechat se táhnout,natáhnu jednu jí!
A co mi je po nějakém ho.nu,že podstivě venku zbírám a že snad po mě nechce,abych z radosti ze života,vyzbírala ho.na po všech psech v parku,ať to skusí ona,místo malování se na klauna i v civilu,to ať dělá až v práci než jde pod šapito.
A jestli okamžitě nepřestaně vřeštět,že jí fakt jednu plácnu až si sedne!
Na chvilku oněměla,pravděpodobně okouzlena mím vytříbeným šarmem,jemným hlasem a mravy a správným zařazením jejího zaměstnání...
No,netrvalo to ovšem dlouho a spustila nanovo,už ne tak nahlas,ale pořád jí bylo slyšet o 5ulic dál,že si to prostě uklidím a že se se mnou nebude bavit.
V tom okamžiku jsem už i já,byla dost zvědavá o jaký dárek se jedná,a tak jsem si vzala pantofle a klíče,ať mi tedy ukáže,cože to po mě chce uklízet....
Otevřela výtah a tam to trůnilo. Tak tohle mě vážně porazilo.
Bydlím v přízemí,výtahem tedy od vchodu do bytu nejezdím a psi se líp vyvenčí venku,než na metru čtverečním ve výtahu!
Tak teď jsem teda začala řvát já!!
A vysvětlila jsem jí všechno co mě napadlo i to co mě nenapadlo!!
Jak jí,doprdele tohle mohlo napadnout,když pominu,že na amstafa to je malý a na čivavy velký.
A jak se ku.va mohla rozhodnout,že to je zrovna po mích psech.
No,ječela jsem neuvěřitelně,že se scházeli sousedi z hořejších pater....
Ona si mi dovolila říct,že přede mnou tady bydleli hrozný partaje,že já nemůžu být jiná a ostatní že se znají a že to může být jen po mojich čoklích!!

Než jsem jí stačila uškrtit,sešel dolů nějakej mladík s ubrouskem v ruce,vynadal nám oběma,že blokujeme výtah a on nemůže uklidit ho.no po svým psovi!!
Já se začala chechtat,baba i přes 10cenťáků šminek zbledla!!
Kluk sebral doličný předmět,otočil se na ní a vynadal jí znova,že už jí má plný zuby,že furt jsou sní jen problémi a že jí už několikrát říkal,že se má odstěhovat někam na pavlač!!
Vyrval jí dveře od výtahu,co furt držela v ruce a odjel někam nahoru...
Přihlížející sousedi se začali za velké diskuze rozcházet a tak jsem toho využila a spustila jsem na ní,že čekám na omluvu!
Sousedi se se zájmem na schodech zastavili a čekali taky ...
Donutila jsem tu maškaru omluvit se mi za všechny nadávky,na které jsem si vzpoměla,že je použila a i za pár který si myslím,že nepoužila....Dokonce se omluvila i psům!!

Tak si tak nějak myslím,že když dnes poznali v baráku můj něžný hlásek,schopnost reakce na nadávky a i můj repertoár,který viditelně někteří celý neznali,budu už mít klid. ;-) :-D :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama