Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Boudička

9. října 2011 v 22:18 | Monyta |  Příběhy vondsi

Boudička


Tak jsme s Fidoušem chvíli cvičili. Vždycky to končíme hrou. Tak jsem vzala pet láhev a chvíli jsme blbli, pak jsem vzala uzlík a blbli jsme s ním, aby si oblíbil hračky. Pak znova pet láhev, byl úplně zblblej, tak jsme lítali oba po bytě a on se vždycky schoval do boudičky, tak když odběh, tak jsem boudičku dala na postel. On přilítnul a chtěl letět do boudičky, ale ona nikde!!!! :-D Se leknul, podíval se na mě pohledem, paničko, kde je ta boudička. Vyplivnul láhev a koukal, tak jsem jí popadla a šla si s ním hrát a boudičku dala na svý místo. Přilítnul znova, zastavil se ve dveřích, pustil láhev, koukal, a když zjistil, že je boudička na svym místě, popadnul láhev a s radostnym vrčenim zaplul do boudičky :-D
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama