Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

I tohle už mám za sebou,letos v srpnu ve starém bytě.

10. října 2011 v 9:15 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007

infarktový stav
Kolem půlnoci jsem šla venčit zmetky.3li jen Kejminka,Berenika,Jessika a Nero.Před barákem pusto prázdno,tak jsem Nera pustila na volno.Hned zaletěl do křoví a blbnul..Holčinky byly za náma asi 50-60 metrů,v jednom chumlu si to vykračovaly,zmetci mrňavý..je to 5metrový chodník na šíři a stejně tak široký trávník a tak je v klidu nechávám,at si jdou svou rychlostí.
Zepředu zleva,jsem viděla jít po druhé straně kluka,tak 30-33roků,někomu telefonoval a byl i velmi slušně oblečený a asi 4 metry před holkama přešel na naší stranu silnice-musím tohle hlídat,protože Nero má všechny lidi za otroky k mazlení.
Nejednou zaslechnu,jak Kejminka zapláče,tak se otočím a vidím,že jde rychle s chodníku na trávu,koukám dál-kdyby se jí udělalo blbě a co nevidím....
Ten velmi slušně oblečený kluk je v předklonu a snaží se Kejminku chytit...ta zaječela dvakrát po sobě a zdrhla mezi křoví.
To jsem už na něho ječela já,at nechá toho psa okamžitě být.
Bylo mi oznámeno:Drž hubu ty stará krávo a jde po Kejmince dál.To už jsem pro změnu zařvala na Nera ,,ke mě,, a div divoucí přišel okamžitě.Jak se vynořil z toho křoví,velký jak tele a celý čarný a i na tu vzdálenost nezapřel svou rasu a zastavil se u mě,kluk zcepeněl a já nasraná dala povel:Nero na něj!(v klídku,on na tohle není cvičenej,tak jen koukal co vlastně chci,kdybych chtěla aby po něm šel,řekla bych jen:co se děje ségrám,nebo holčičkám a vyrazil by skouknout nebezpečí a rovnou by si vzal do parády i to hovado....sice by na něho jen skočil,ale znáte to,strach má velké oči a Nero mu už tak musel připadat jak kráva) a utíkala jsem ke Kejmince-Nero vedle mě,občas mě i předběhl...No by to pohled pro bohy..já s Nerem se řítíme za chlapem,ten se snaží,velmi velmi velmi rychle utíkat pryč od nás,holky zdrhaj knám....Možná že ten chlap utíká ještě teď!!
Kejminka se prdelka klepala,v náručí hned přestala.
Nic jí nebolelo,jen jak jí chtěl ukrást,tak se asi vystrašila...Toho chlapa stopro poznám a tentokrát si půjdeme s Nerem pohrát...šeptnu mu at hledá piškotek..to ho projede komplet od hlavy k patě a vidět zblízka ty jeho tesáky a nevědět,že je bojovej jen na mazlení,stříknu si do kalhot!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama