Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Lidská degenerace a nebo stupidnost...???

10. října 2011 v 9:09 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007

Jak všichni asi víte,mám 5 čivav,kocoura a amstafa.
Bydlím druhým měsícem v nové bytě v přízemí a amstaf si to už zabral,jako své teritorium.Sice máme ve všech oknech i na balkoně mříže,ale když jste doma v noci sami,je dobrý mít takové tele vedle sebe.

Nero si to tu fakt tvrdě hlídá,nesnese kohokoliv kde se motá blízko mříží.Ihned vřeští a i když nikdy nekousnul a není agresivní,netuším,co by udělal,kdyby mu někdo ohrozil jeho království...
A teď proč jsem tak naštvaná!!

Sedím v obýváku,holky se vyvalujou na balkoně,Nero někde po bytě a zaslechnu hlas...
No,jen si je klidně hlaď,vždyť vidíš jak jsou hodné...
Nevnímám to nějak moc,čtu si dál a najednou mi jedna holka zavrčí.
Hned na to slyším-Taková malá a vrčíš?Abych ti nedala na zadek.
To už jsem se otočila za hlasem a vídím,jak nějaká dementní idiotka,má zvedlé v náručí cca 4 letý dítě,to má prostrčené obě ruce u mě na balkoně a i půl obličeje a ta stará kr.va jednou rukou přidržuje Bereniku aby nezdrhla.
Vymrštila jsem se ze sedačky,jenže na to předešlé zavrčení zavrčení reagoval i Nero a řítil se na balkon.Čili jsem jen zavřeštěla,ať dá to dítě okamžitě pryč a u toho jsem se vrhala po Nerovi,aby nevletěl na balkon dřív než já.
Myslíte si,že ta stará ........................ dospělý si doufám několik slov dosadí,to dítě sundala??
Ani omylem!!
Nera jsem držela za obojek-zaplať bůh,že ho doma nesundavám-ten řval jak hyena,já jako druhá a ta ona pííííííííísk říká:Podívej,ještě má pani velkýho psa a ten umí štěkat,viď??
No,vletěla jsem na balkon,přirazila Nerovi dveře před nosem,a to co jsem tý pííííííííííííííísk řekla,vám tady fakt tlumočit nemůžu.
Ona se ta kráva nebeská ještě urazila,cože dělá špatnýho??!!
Keců měla tolik,že bych jí nejraději hned jednu flákla!!
Absolutně nepochopila,že zvedat malé dítě k 5 čivavám aby ještě mělo obličejíček v úrovni jejich zubů,nechávat aby prostrkávalo ruce a ještě neodejít sním pryč,když vidím jak se na balkon řítí nasranej amstaf,kterej by ukousl ruku i dospělýmu a majitel na ní řve,ať dá dítě ihned pryč,není normální!!
Fakt jsem se vzteky klepala a uvažovala,že vyjdu před barák a jednu jí natáhnu.
No dopadlo to tak,že jsem jí řekla,že má kliku,že má u sebe to dítě,jinak bych vyšla ven a dala jí takovou pěstí,že by se posrala!!
A jestli ještě jednou se i jen přiblíží k balkonu,tak okamžitě volám policii a budu chtít aby to nahlásili sociálce,že opakovaně ohrožuje zdraví a i život svěřenému dítěti.
No,nasraná jsem furt tak,že vzteky šilhám.Jen pro úplnost...
Venku je Nero milionovej pes.
Nechá se od všech co dovolím pohladit,zbožňuje děti-rád by si snima hrál..
Ale tohle byl zásah do jeho teritoria a ještě bránil člena své smečky,který naříkal.....čili je otázka,jak by se zachoval a jestli by zaútočil,nebo ne!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama