Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

mini zážitek a vzpomínka

10. října 2011 v 9:17 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007

Kdysik jsem byla u našich a lízala zmrzlnu z jedné strany a z druhé lízal kocour.Přišel táta a začal dělat že zvrací,nadával mi do prasat,hovad......
No,rok se sešel s rokem,já jim koupila čivku a jednou tak sedíme,kecáme,máme zmrzku a najednou vidím,že si lízne táta,dá líznout čivce,zase sobě a tak pořád dokola.
No znáte mě...začala jsem napodobovat zvedání žaludku.
Táta zrudnul až na zadku a poslal mě do prdele
Hned si totiž vybavil vlastní hysterák .Dnes se dělí se všema mejma zmetkama,nezáleží na tom co jí a vůbec mu to nepřijde !!
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Nero a auta.
Já musím zase oba zmetky hlídat,protože mi chtěj nastupovat do všech aut.Milujou ježdění a čím delší,tím jsou nadšenější.
Nero mi dokonce před cca půl rokem (to mu bylo kolem 8 měsíců) zdrhnul a nastoupil do autobusu.Ještě že tam sním nastoupil dcery kamarád,kterej si ho všimnul a na další zastávce sním vystoupil.
Tenkrát jsem vážně byla milimetr od toho,mít k večeři maso na česneku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama