Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Něco nového,nečteného....

10. října 2011 v 9:05 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007

Byli jsme dnes s polovičkou na větším nákupu a v tomhle hnusném počasí jsem se cítila ulepená,zpocená,čili jsem ohlásila okupování koupelny.
Už jsem tady psala,že tenhle byt vymyslel šílenej architekt.
Z chodby vejdete do obýváku,z obýváku do koupelny z koupelny do chodby.Jsme rodina,která nemá v oblibě zavřené dveře,takže oboje dveře v obýváku máme vyndané a oboje v koupelně otevřené.
Svlékla jsem se,jdu k vaně a vřískat jak kráva!!Přehlédla jsem kocoura a šlápla mu na ocas...tak sem se ohla a omlouvám se mu a šup,jsem hubou ve vaně a nohama ve vzduchu...
To náš amstáfek přišel zjistit,cože se tam děje.Vyškrábala jsem se s nepublikovatelnými výrazy z vany a byla to fuška a já byla ráda,že nebyla nepuštěná,protože bych se za tu dobu utopila,protože ani má dcera ani polovička nepřišli,aby zjistila co ta rána znamenala...
Mezitím,co jsem se škrábala ven,kocour s amstafem si dost hlasitě,asi vysvětlovali,kdože může za to,že je panička hubou ve vaně.
Flákla jsem oba a oba se urazili.
Vlezla jsem ,tentokrát dobrovolně a nohama napřed do vany,když se přiřítily čivavky,jestli tam ještě není nějaká sranda.Nebyla a tak odešly pryč,ale vzhaly na mě dost vyčítavé pohledy..
Krásně jsem se osprchovala,namydlila i obličej a byla jsem knokautována po kluzké vaně na záda,nohy opět nahoře a voda ze sprchy stříkala kam chtěla.
Namířila jsem si jí na obličej,abych viděla a když jsem otevřela oči,čuměla jsem si z 10centáků s amstáfkem do obličeje.Neroušek se přišel bud podívat jestli jsem se neutopila,nebo mě přišel utopit..to nevím a neměla jsem čas se ho ptát,protože jsem ho nejdřív flákla a na ptaní už pak v koupelně nikdo nezbyl!
Nejsem úplně blbá a tak jsem zapřemýšlela,jestli nemám dveře zavřít,ale zvítězila má vrozená lenost a imbecilní optimismus!
Jenco jsem zavrhla,že dveře zavřu,vřítil se do koupelny kocour a vrhnul se pod ní.
Za ním přišel amstaf a kocour se vymrštil zpoza vany a přistál mu na hlavě.
Nero se samozřejmě lekl a povyskočil a dal mi hlavičku,jak pravej fotbalista a odpinknul mě do rohu vany-boule zatím neroste,ale uvidíme.
Než jsem se vzpamatovala,byli oba dva pryč a někde vřeštěli.
Asi,že se jim v tý koupelně pletu.
Další sprchování jsem odbyla se šilháním na oboje dveře a mytí jsem zvládla v kosmický rychlosti.
Podala jsem si,za stálého šilhání na dveře,ručník ,utřela se a jako klasický blbec zapoměla,že chutovky tohoto typu,chodí minimálně 3x. Jen co jsem jednou nohou vylezla z vany a začala vyndavat druhou,přehnali se ty černé svině koupelnou.
Netuším,čím mě tentokrát Neroušek do tý vany srazil a proč,ale díky tomu,že byla mokrá,ještě neumytá a tudíž plná pěny,projela jsem jí od jednoho konce k druhému.
Tentokrát jsem povolila své pravé povaze cholerika a jakmile jsem se z vany vyškrábala,za hrozného nadávání,začala jsem ho dost nekompromysně pronásledovat!!
Má milovaná rodina,s velkám zájmem,přestala sledovat v televizi fotbal a veškerý zájem,přenesla na mě,jak nahatá,mokrá,občas s kousky pěny,lítám kolem bytu a ječím-stůj ty parchante at tě můžu chytit!!
Nezastavil se a mě nenapadlo zavřít aspon jedny dveře do koupelny...
Skončilo to kompromisem.
Já byla suchá a spocená a tak jsem se šla znova vykoupat,s oběma dveřma zavřenýma a Nero s Filipem dostali konzervu kterou nemaj rádi Od rodiny jsem dostala ocenění,že na svá léta,ještě běhám s obstojnou rychlostí a vytrvalostí ;-((
Ted jak to píšu,zvažuju,co budou mít ,,dobrého,, k večeři oni
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama