Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Scoobie a brusle

9. října 2011 v 22:26 | Monyta |  Příběhy bububeagle

Včera jsme byli se Scoobiem na bruslích. :) Vzala jsem si teplý ponožky, aby mě brusle netlačily na kotnících, bohužel mi nedošlo, že jsou bílé. Takže jsem vzala psa do jedne ruky, brusle do druhe ruky a vyrazili jsme ven. Venklu jsem si nazula jednu brusli, pak jsem si myslela, že nazuju tu druhou. HA, omyl. :D Scoobie viděl psa a já jsem na jedné brusli ujela snad metr, než jsem ho zabrzdila :D Tak se k nám dostala krátkosrstá plavá kolie. (Upřímně, mě toto plemeno tímto zjevem uplne znechutilo a ze kolie a zeltie mam relativne rada) trošku si pohráli a já si myslela, že si konecne nazuju tu druhou brusli. HA, OMYL! 20m od nás byl malej protivnej kříženec. Zase jsem popojela nechtěně :D. Tak když pes přešel, jsem se vrátila ke své odložené brusli :D Pak jsem se rozhlídla a nikde žádný pes, tak jsem si říkala, tak snad to už pujde. HA, omyl! :D Eliška je totiž tele, musela jsem se odporoučet k plotu, abych se Scoobiem v ruce udržela rovnováhu. Takže nazuto a mohli jsme vyrazit. Napadlo mě jet do Stromovky. Tak když jsme vyrazili, první sjezd z chodníku na silnici přes obrubník jsem doslova přeletěla hned za závěsem za Scoobiem, který přímo letěj jak tryskáč :D Takže kopec za barákem jsem vyjeli rychlostí blesku. Jelikož jsme ale směrem do Stromovky by měli jet z kopce a se Scoobiem to bylo tak, že bych byla mozna i rychlejsi nez auta :D, jeli jsme nahoru na kulaťák. Tam jsme byli taky hned, furt před náma byli psi, takže Scoobie makal, že jsme fakt byli rychlejší než auta (ehm, byla kolona :D :D:D:D). Tam bylo nějaký chemický stánky z čvut, tak tam Scoobie čmuchal, protahoval mě trávou, takze jsem si fakt užívala. :D Naštěstí mě přítel zachránil, vzal si Scoobieho, ale taky málem přišel o nervy :D:D:D Takže když jsme šli domu (z kopce), tak Scoobie tahal přítele a ten brzdil jak me tak Scoobieho. :D Sranda to byla :D Takze dneska dojedem do té Stromovky :D :D :D Snad se nezabiju ani já, ani Scoobie :D
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama