Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Sladkosti

10. října 2011 v 8:56 | Monyta |  Příběhy bububeagle

Večer jsem šla spát a volal mi přítel, tak jsem tak jako podrbala Chitu a Scoobieho, popřála jim dobrou noc a šla jsem zalehnout. S Přítelem se tak jako normálně bavíme a najednou rána. Koukám okolo. Haha, Scoobie si vylezl na kuchyňskou linku a schodil si misku plnou granulí, co jsem stáhla Chitě, že už nechce a protože Scoobie žere jiný granule, nedostal je. Ten blbec je ale ze země ani nechtěl sebrat. Když slezl na zem, čmuchal k misce, sežral jednu granuli a čmuchal uplne jinym směrem nez byly granulky. TEN BLBEC NEUMÍ SNAD ČMUCHAT??? ON JE SNAD SLEPÝ???? Za chvilku na to ale přišel a sežral je všechny a zalehnul spinkat do boudičky. Ráno mě budí táta, když se podruhé vrací domu a prý, že už to tu po mém malém satanu uklidil, ale že tu něco roztrhal, tak at tohle uklidim já. Jo a jeste chtel at hlidame delniky :D Tak jsem se probudila, jako několik předchozích dní se mi celý svět protočil a div jsem z té postele nesmlítla, nakonec jsem měla nohy na zemi. Koukám co to zas ulovil. Scoobie sedí u stolu a něco si tak jako převaluje v tlamě. A ON ULOVIL BRUSINKOVÉ BONBÓNY!!! A hezky si ten třetí od konce povaloval v tlamě a tvářil se táááák spokojeně. Naštěstí už dobře zná povel pusť. Takže mi bonbon plivnul snad půl metru před sebe a zalezl si na boudu k Chitě (Každý má svou, i kočka) a tvářil se jakoby nic a Chita zas hodila úplně mučednickej výraz, co tam u ní ten zmetek dělá. :D Ty tři bonbony a roztrhanou krabičku jsem uklidila a vzala je na zahradu a kouknout na ty dělníky :))) Scoobie se okamžitě vrhnul ke keři s malinami. EHM do výšky půl metru už nejsou maliny žádné! :D A Scoobie má plný spokojený bříško malin a rajčat :D Co si tak hezky nalovil :D Takže jsme měli takové hezké sladké ráno :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama