Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Kejminka v ,,akci,,

6. prosince 2011 v 19:48 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007
Včera jsme venčili polední termín a Kejminka jako vždy snáma kousek prošla,vyčůrala se,vykakala a vydala se sama k baráku a sedla si u dveří..
Najednou volámí,byla jsem s čoklama za takovou betonovou stěnou a tak vystrčím hlavu a vidím,že paní stojí u Kejminky cca 4 metry a volá:,,tady je nějaký malý pejsek,komu se stratil??,,
tak jsem zakřičela,že se nestratil,jen čeká až se zbytek psů vyvančí a půjde domů.paní křičí to samé.tak si říkám,no je starší než já ,už je asi nahluchlá..tak jsem zařvala:já vím,je moje čeká na mě!!musela jsem asi 2x opakovat,než mě slyšela.mezitím moji zmetci dokonali své výrobky,posbírala jsem to a jdu přes trávník k baráku.paní kus ode mě jde po betonových kostkách a řve na mě,něco v tom smyslu,že jsem nezodpovědná.tak se ptám proč??no že prý je malý pejsek sám a co kdyby ho někdo ukrad.tak jsem jí řekla,at se vrátí a pokusí se jí chytit.to že je starší a líná,neznamená že je blbá a pomalá...něco si mumlala,ale šla dál.
ted jsem venčila psi,Kejmi si to opět udělala po svém.vykonala potřebu a šla nahoru na schody před dveře.
Najednou slyším jak ječí,ne strachy,ale vztekle,tak klušu od tý betonový zdi a zase ženská,tentokrát jiná a chytá Kejmi.ta jí zdrhla od vchodu mezi živí plot a tam před ní kličkovala...podotýkám,že na trávníku všude kolem nich,byly ještě 3 čivavy.Tak na paní křičím jestli něco potřebuje.Prý ano,pomoc chytit toho psa!To mě zaujalo a tak jsem došla až knim a ptám se,proč ho chce chytit?Prý je opuštěná a líbila by se jí.Tak se zase ptám,jestli si všimla těch 3 kolem.Prý jo,ale ty jsou na trávníku a šli by blbě odchytit.Tak mi to opět nedalo a ptám se:A nenapadlo vás,že když jich tu je tolik,že tu je někde jejich pán??Tak mi odpověděla,že když je nechá takhle bez dozoru,že o ně určitě moc nestojí.Pořád se na mě neotočila a chytala tu Kejminku,chudinku opuštěnou... :-[
Kejmi už klidná,brala to honění mezi větvema za prdel,když viděla že jí stojím kousek od prdele,ale mě to přestalo bavit.
Tak paní říkám,nechcete mluvit přímo stím nezodpovědným majitelem?Stačí se otočit a můžete sním hned podiskutovat!!
Tak se otočila a kouká kolem jak blbka.Tak jí říkám,že to jsem já...jestli mi něco tedy nechce.Furt koukala nahoru a Nera si nevšimla!!
Tak spustila,že jak můžu nechat psi opuštěný,bez ochrany,napospas cizím lidem!!
Tak to mě fakt nasralo a pustila jsem Nera a říkám mu:Nero,kde máš holčičky? (nikde nebyl žádný pes nebo člověk) a Nero se rozeběhl za holkama a začal kolem nich kroužit.
Tak Se jí ptám,jstli si myslí,že fakt nejsou chráněný..
Bylo ticho...
Tak jsem se na ní otočila a ona tam stála s vytřeštěnýma očima,koukala se strachem na Nera a začla šeptat:Ještě že na mě neskočil.....
Tak jí říkám,že i když psi nemám v houfu a vedle sebe,že ořád vím kde která je a že i sleduju kdo je u nich a že co nestihnu v případě ohrožení pejska doběhnout nabo dojít já,Nero že je určitě rychlejší a SVOU FENKU si určitě ochrání dobře.A jestli mi ještě jednou bude některou z prcků takhle nervovat,že přijde nejdřív Nero a at se dohodne sním,jestli o ní stojíme nebo ne.
No dost slušně se rozloučila,já mazitím zavolala Nera aby si ho mohla z blízka znovu prohlídnout a ona velmi rychlím krokem mazala pryč :-D
Tak takovýhle lidi jsou na Proseku :-[
Ve Vršovicích se mi tohle to za 9 let nestalo!! :-[
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christeena Christeena | Web | 6. prosince 2011 v 19:59 | Reagovat

To se stalo? :O Tak to je celkej hustý, že sou lidi takto debilní

2 pribehyzdiskuze pribehyzdiskuze | 6. prosince 2011 v 20:07 | Reagovat

[1]: Ahoji,ano opravdu se to stalo :)
veškeré příběhy,které tu nalezneš jsou psány z reálného života a zkušeností :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama