Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

První opravdové bránění holčiček od Nera

6. prosince 2011 v 20:37 | Monyta |  Příběhy Jirina.2007
Byla jsem ve starém bytě zvyklá na procházky.Měla jsem několik okruhů,podle počasí,nálady či času.
Tentokrát jsem si,už s novýma zmetkama,vybrala tu nejdelší.
Počasí příjemné,doma vše hotovo a tak jsem chtěla dát holkám zabrat....
Vešli jsme do parku,kde se smí běhat bez vodítka a Nero zůstal připlý.Hodně psů na volno by znamenalo,že budu poletovat po parku a řvát-on je hodný,chce si jen hrát,nekousne....a park sice není moc široký,ale celkem hodně dlouhý!!
Ne děkuji,měla jsem v plánu klidnou,pomalou a nenáročnou procházku.
Mohli jsme být tak 20metrů v parku,když jsem si všimla dvou velikých psů,pro mě neznámé rasy (má je Hanusha.a) ja se z druhého konce vyřítili knám.Nač jsem jedině měla čas,bylo sehnat holky do houfu a postavit se před ně!!
Čím byli blíž tím víc jsem měla pocit,že to bude pr+ser!!
A byl..Jejich majitelka na ně řvala jeden povel za druhým-marně,ani je to nezbrzdilo....a jí nepřimělo k poklusu,nebo aspoň zrychlení kroku..byla od nás hodně přes 100 metrů!!
Jeden mě oběhnul chytil do tlamy Bereniku,bouchnul sní zádičkama o zem-druhý si svačinu ještě vybíral.
Majitelka i Nero řvali na psi,já řvala na ní!!
Ten co měl Bereniku začal už ošklivě ohrnovat pysky a cenit na ní zuby a držel si jí přišláplou packou tak,že se mu nemohla vyškubnout,já rvala Nera,kterej začínal připomínat sopku před bouchnutím a sledovala druhého psa,jak pořád s očima připnutejma na čivavy krouží kolem nás...
Paní stále šla volným vycházkovým krokem zchromlé krávy!!
Vyřešil to Nero,netuším jak ale vyvlíknul se mi z obojku a vrhnul se na psa,co měl Bereniku,povalil ho na záda a chytil ho za ohryzek a vrčel,duněl a slintal tak,že jsem usoudila,že tohle už asi ten čokl nerozdejchá.....Druhý jak tohle viděl zvětšil dráhu kružnice a už se ani nekoukal tak hladově....
Berenička se vrhla ke mě,celá vyděšená,oslintaná,oči napůl v sloup...........
V té době se i s majitelkou udál zázrak..dala se do běhu a šlo jí to moooc hezky,bývala,kdyby se rozeběhla hned,mohla u nás být skoro stejně rychle jako ti její psi a řvala v běhu na mě,ať si toho svýho čokla ihned odvolám,že jejímu ublíží.
Nereagovala jsem!
Pokud jí nevadilo,že její ohromnej pes vraždí mého kilového, proč by mě mělo zajímat,když se to obrátilo a ještě jsou cca stejná váhová kategorie??
Ale to víte,že jsem se po očku koukala,jestli se pěna na jeho krku nebarví z bílé do jimé...;-)Baba za ohromnýho povyku přiklusala knám a začala ječet,at ho dám hned pryč,že jsou to dvouletá štěňata,která se učí poslouchat a já na něho pustím takovou za+ranou svini.
To mě dožralo a fest!!
Čili jsem na ní začala vysílat,že když to její hovado vzalo do držky kilového psa,že tak neřvala,tak proč bych měla řvát já??
Že ani nepřidala do kroku a tak nevidím důvod,zasahovat do toho hned ani já..
Že si jí míním vychutnat jako ona mě a že můj pes je o dost mladší než její prašivci...(byli to postavou i srstí nádherní pejsci ;-))
Ať si nejdřív odchytí toho druhýho,že nestojím o to,odvolat svýho psa,kterej si chrání své feny,které napadli zparchantělý psi,jen pro to aby se mi na ně vrhnul ten druhej a nebo oba dva!!
Baba kolem mě začla lítat a nahánět toho druhýho,já sledovala Nera,jestli jsou všechny gryndy bílý a chlácholila holčičky,že je vše v pořádku!
Konečně asi po 6-8 minutách odchytila toho čokla a tak jí říkám ať si ho připne na vodítko.A málem to se mnou fláklo...
Ona ho prý nenosí,že je zbytečný,že bydlí kousek....Takže jsem začala ječet,že jak může vyjít bez vodítka,když má nezvladatelný psi,který jí absolutně neposlouchaj,napadaj feny a pro ní je vodítko zbytečný???!!
Vytáhla na mě že ten její pes je drahej a že jí budu hradit veta,tak jsem kontrovala,že mám Bereniku přivezenou z Německa a vyšla mě na několik desítek tisíc a že mi zaplatí pro ní sezení u psychologa-kousek od nás jsem si všimla týhle,pro mě,pofidérní specializace vete-či kdo tohle dělá a baba přehodila,jestli bych byla tak hodná a mohla Nera dát z jejího psa dolů.
To už jsme měli pozorovatele z balkonu v přízemí,kde jí ženská hlásila:Já ti říkala,že na tohle jednou dojedeš.
Baba to nekomentovala a mě to už přestalo bavit .Berenika se už neklepala,spíš to vypadalo,že jí otrnulo natolik,že by šla Nerovi pomoc a tak jsem jí dala do houfu k ostatním čivkám.
No a teď co z Nerem???Nikdy tohle ještě neudělal,nechá se odtáhnout nebo vyjede i po mě??...!!
Holt jsem knim došla,dala mu povel pusť,jako při hraní a vzala ho za kůži na krku a táhla..chvilku jsem sice zvedala i toho druhého psa,ale pak už to šlo super.Nerovi jsem narvala obojek,utáhla o dírku-preventivně-,babě,která držela každýho za obojek a snažila se najít mu na krku krev jsem řekla,že ještě jednou tak jí to vyjde na pěkný prachy,že zavolám měšťáky,že je venku s čoklama co není schopná zvládnout a co napadaj feny bez vodítka a šla.
Holky,řeknu vám,že když mi došlo,co se mohlo stát,bylo mi blbě a fest ;-(( ;-((
No a vyprávím to za čas paní,co má dvě čivavy a ona na to,že tihle zasrapsi,honili její holky skoro půl hodiny kolem bloku,než ta kráva byla schopná je odchytit!!
Holčičky,že byly schvácený,praštili ve třesu sebou o zem,že si myslela že dostaly epileptický záchvat.Bylo to naštěstí ,,jen,, z vyčerpání...
Prý jí tenkrát seřvala taky pěkně a nedržet na každý ruce jednu holku,tak by jí i zfackovala!! ;-(( ;-(( :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama