Vítejte na našem blogu,veškeré příběhy se zakládají na skutečnosti.
Tento blog byl založen pro útěchu všech otroků svých čtyřnohých miláčků,kteří si zoufali,že větších hajzlíků,než je ten jejich není.
Snad se Vám tu s náma bude líbit.V odkazech naleznete nejen stránky chovných stanic,ale také například i odkaz na naše forum,kde NÁS,OTROKY SVÝCH MILÁČKŮ naleznete :o)

Taky něco přidám

6. prosince 2011 v 20:30 | Monyta |  Příběhy wulfina
Tak asi tak přeh půl hoďkou jsem se vrátila z prochajdy...
a jak se tu hezky bavíme pes X dítě,
Tak většinou jsou to 2 extrémy, buď se dítě nebojí jít k cizímu psovi (což není dobře) a nebo dítě se psa až přehnaně bojí (což taky není dobrý).
Tak dneska se mi přihodilo panická hrůza psa, evidentlich naučené matkou...
Takže jdu s čoklama, čoklové na volno, před náma matka s dítětem a kočárkem. Pár metrů před nima jsem si psi zavolala a chytla.
Matka začla ječet na děcko, pozor psi! Zdeno, pojď ke mně, honem jsou velký, tak ať ti něco neudělaj - tohle začala histericky ječet matka na tu holku. (ječela jak píchlí prase!) Děcko (5 let holčička) tak 3m před náma se zastavila a začla též histericky ječet, fakt, jako kdyby jí někdo vraždil - Mámi to jsou velký psi, já se bojim a strašně ječela. když jsme kolem nich procházeli, tak psiska dávali najevo že jsou z toho řevu docela rozrušení, velmi zvědavě čučeli... ženská si teda dítě chytla za ruku a holka zavřela nachvilku klapačku. (ještě aby ne, když člověk takhle ječí tak na sebe akorát poutá psovo pozornost a pes je pochopitelně zvědav, a tím spíše se půjde podívat až k člověku, kdyby ta holka držela pusu, tak se ten pes na ní ani nepodívá!)
Když jsme byli tak 2m za nimi psi jsem opět pustila (vím, že se neotočí a nevrátí se, tak jsou naučení, že maj čumět před sebe). A holka se ohlídla a opět histerickej ječák: Mámí ona je pustila, oni mě sežerou a dál ječela jak píchlí prase...
opravdu jsem tuhle reakci nepochopila... :-[ :-[ Bohužel tohle je problém naší doby, z 90% maminky jsou blbí jak tága, nemaj ani tucha, co je to výchova dítěte, natož jak dítěti některé věci vysvětlit ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama